מצלמת אקסטרים לאופניים- מתעדים כל סיבוב

המלים החמות והמחמיאות מלקוחות נותנות לנו אנרגיה להמשיך לשרת אותם ברמת האחריות והמחויבות הבלתי מתפשרת המאפיינת אותנו אבל הן בעיקר מניעות אותנו לחדש ולהתחדש ולהיות מסוגלים לתת מענה בכל זמן נתון לכל דרישה וביקוש.
באחרונה גובר הביקוש למצלמות אקסטרים לאופניים. ככל שמתרבה מספרם של הרוכבים וככל שמסלולי הרכיבה נעשים ארוכים, מאתגרים ותובעניים יותר, כך, בהתאמה, גובר גם הרצון של הרוכבים לצלם את עצמם, את חבריהם לרכיבה, את תוואי השטח, הנופים, האווירה, רעשי הרקע השונים היוצרים תחושה של תנועה מתמדת במרחב משתנה כל העת.
אנחנו מציעים מגוון מצלמות ייעודיות שניתן להתקינן על קסדת הרכיבה, על פרק היד או במקומות שונים אחרים על מרכב האופניים. גוף מצלמה קשיח, עמיד וחסין מפני פגיעות ונזקים פוטנציאליים של מזג האוויר, עם כרטיס זיכרון גדול, מטען איכותי ואפשרות לשעות של צילום ברזולוציית HD – כל אלה מהווים ערובה לכך שכל צילום עשוי להיהפך לסרט טבע מרתק...

שדרגו, העשירו והעצימו את החוויה שלכם ורכשו מצלמת אקסטרים לאופניים

במבחן החשוב ביותר- מבחן התוצאה- מתברר כי לקוחות רבים שרכשו מצלמת אקסטרים לאופניים אצלנו שדרגו, העשירו והעצימו את חוויית הרכיבה שלהם. מאז שיש ברשותם מצלמה הם חווים חוויה עצמתית ומרגשת. התגובות על התמונות מעודדות אותם להמשיך לרכוב ולצלם ולגלות בכל רכיבה מקומות ונופים חדשים.  האביזרים הנלווים והמשלימים, כמו גם הייעוץ המקצועי שתוכלו לקבל אצלנו, יאפשרו לכם לגלות עולמות חדשים ומרתקים.
מצלמות האקסטרים של היצרנית הסינית רבת המוניטין SJCAM המוצעות עם קישור WIFI (לאפליקציה המיועדת לאייפון) מסופקת עם אחריות של 12 חודשים שלנו, היבואנים, המספקים לכם גם, על פי דרישה וביקוש, מוצרים נלווים רבים. מארז אטום, רזולוציית צבע מצוינת, עם זיכרון גדול ומעבד מהיר, עם תושבת ייעודית לאופניים וזרועות אחדות לשינוי זווית  שניתן לקבע בה את המצלמה בברגים המייצבים אותה,כל אלה ועוד יתרונות רבים, שאליהם תוכלו להתוודע באתר ולאחר קבלת ייעוץ משלים, הופכים את הרכיבה שלכם לחוויה מעולם אחר.

מצלמות המוסיפות ערך מוסף לרכיבה

תמורת מאות שקלים אחדות אתם רוכשים מוצר שהתועלת שהוא מביא לכם לא עומדת בשום יחס לעלותו. החזר ההוצאה מתברר כבר עם צפייה בסרטון הראשון שהרוכבים מצלמים. מספר הולך וגדל בעקביות ובהתמדה של רוכבים המצלמים במהלך הרכיבה מגביר את הביקוש למצלמות אקסטרים לאופניים ולאביזרים נלווים. כמו כל דבר, מיומנות ושליטה נרכשים במהלך ניסוי וטעייה ובמקרה זה- במהלך רכיבה וצילום.
הרשו לעצמכם להעז, להתנסות, לצלם עוד ועוד. אל תחשבו על איכות הצילום- עם המצלמות שאנחנו מספקים ללקוחותינו האיכות היא אלמנט מובנה במכשיר; כשאתם נתונים כל כולכם לחוויה, רואים את הטבע המגוון ונושמים את האוויר הצח, בגשם ובשמש, בשעת זריחה או דמדומים, כל מקום וכל שעה יפים לרכיבה ומתאימים לצילום.
 
 
 מצלמת אקסטרים אופניים
 
 
 

x

#{title}

#{text}

#{price}