מצלמה נגד מים  – מציפה את יופיין של המצולות

מצלמת אקסטרים נגד מים מהווה את אחד האמצעים האפקטיביים ביותר שכל צוללן יודה עליה ויתברך בה. היא מאפשרת להפוך את הצלילה מחוויה חד-פעמית מוגבלת בזמן, שאותה חווה הצוללן בלבד, לחוויה משפחתית וחברתית, שבה יכולים גם אנשים אחרים, שאינם צוללים ולכן לא יודעים מה רואים מתחת לפני המים, להתפעם ולהיקסם ממה שנגלה לנגד עיניהם בסרטונים שהצוללן מצלם.
מצלמת אקסטרים מתוקנת על קסדה או על היד ומאפשרת צילום בפריסה רחבה של כ- 140 מעלות ובעומק של עשרות מטרים. ניתן לשלוט על פרקי הזמן (המרווחים)בין צילום לצילום. סוללת ליתיום חזקה ועמידה מאפשרת צילום ממושך של שעות אחדות. המצלמות המשוכללות שלנו מאפשרות צילום סטילס ווידאו, זום, הילוך איטי, מערכת שמע המעבירה את הרחשים והפכפוכים ואת קולות הדממה של העולם התת מימי העשיר והמרתק.
אצלנו אתם מקבלים את כל הציוד והאביזרים הדרושים לתיעוד הצלילות שלכם, לרבות ציוד ואביזרים נלווים המשדרגים ומעצימים את החוויה והופכים את הסרטון לפס הקול ולמרקם המראות מכל מה שנגלה לנגד עיני הצולל במעמקים.

מה מקבלים עם מצלמת אקסטרים נגד מים

ניתן לצלם ממרחק ובכך ללכוד בעדשה מחודדת תנועת דגים נדירים אשר לא חשים צמם מאוימים מהצילום. זה מכבר הפכה מצלמת אקסטרים נגד מים לחלק בלתי נפרד מציודם של צוללנים רבים. השקעה חד פעמית מאפשרת להם לתעד באופן שוטף את מגוון חוויות האקסטרים שלכם. עמידותן של המצלמות שלנו בכל תנאי מזג אוויר- בים ביבשה ובאוויר מרוקנת מתוכן את המושג חוויה חד פעמית, מאחר שהצילום מאפשר לשוב ולחוות אותן פעם אחר פעם באיכות משופרת.
אמר המשורר" גם למראה נושן יש רגע של הולדת". מה שמאפשרת מצלמת אקסטרים נגד מים בפרט ומצלמת אקסטרים בכלל הוא האפשרות לחוש את התרגשות ראשונית, כמו לידה, גפ בצפיות חוזרות ונשנות בתמונות מן המצולות. 
המצלמה מוסיפה מימד מרתק ומרהיב לעולם התת מימי. היא מביאה אותו אל הצופים בתמונות ובסרטונים במלוא הדרו ויפעתו,  ממצה את הפוטנציאל העצום החבוי במעמקים, את התנועה השוקקת בו, את יחסי הגומלין בין היצורים התת מימיים, את שכיות החמדה המפתיעות הנגישות וזמינות למי שצוללים כשהם פוקחים את כל החושים שלהם.

מצלמה כמתנה שימושית

זה מכבר הפך ג'יפר לשם נרדף לכל מי שעוסקים בספורט אקסטרימי וחשוב להם  לשתף את משפחתם ואת חבריהם ברשתות החברתיות בעצמת החוויה שהם חווים. לכן אם אתם מתלבטים בנושא מתנה- מצלמה כזאת עשויה להיות מתנה מרגשת, שימושית ונהדרת לאנשים חשובים ויקרים לכם, ודאי למי מהם שעוסקים ברכיבה על אופניים, בגלישת סקי, בצלילה או בכל ענף ספורט ייחודי.
נשמח לייעץ, להציע, להמליץ וכמובן להתאים את המצלמה שתיתן לעם את המענה הטוב והאפקטיבי ביותר לאחר הגדרה ואפיון של צרכים, העדפות, פרופיל שימוש ועוד. אצלנו תוכלו לקבל ציוד ואבירים נלווים לשכלול הצילום ולהקלה עליו. כשאתם קונים מצלמות ואביזרים אתם נהנים ממחיר תחרותי, אטרקטיבי (רבים מגדירים אותו כאולטימטיבי) ללא מתווכחים וללא פערי תיווך. אתם מוזמנים להיווכח בכיסוי המלא של המושגים איכות, אחריות, מחויבות, שירות וכל מה שמאפיין את הפעילות הענפה שלנו בתחום זה.

מצלמות  מבית טוב

בהשקעה- כדאית ומשתלמת מכל בחינה שהיא- במצלמת אקסטרים איכותית אתם לא יכולים להרשות לעצמכם להמר, ודאי לא לקחת סיכון, לכן חשוב לרכוש אותה בחברה מקצועית, מנוסה, אשר כל אחד מאין-ספור הלקוחות שלה עשוי להעיד על שביעות הרצון המלאה מהמצלמה שרכש אצלנו. שירות לקוחות אינו רק שם של מחלקה בחברה אלא מבטא, הלכה למעשה,  את המחויבות הבלתי מתפשרת שלנו לשביעות רצונו של כל לקוח.  מכאן נובע היחס האישי שלנו, הייעוץ המקצועי, מתן מלוא המידע, וכמובן- המחיר האטרקטיבי. המצלמות שלנו הן אפוא מצלמות מבית טוב. הכי טוב.
 
 
 מצלמה נגד מים
 

x

#{title}

#{text}

#{price}