מצלמת אקסטרים לא לחובבי ספורט אקסטרים בלבד.
מרתק לראות צנחנים חופשיים משייטים בגבהים, או דגים צבעוניים במעמקי הים.
לכאורה קהל היעד של מצלמות אקסטרים הינו כל מי שמשתתף בספורט אתגרי: צוללנים, גולשי גלים, אופנוענים, רוכבי אופניים, ג'יפאים, שייטים, מחנאות, צנחנים, רחפנים, קפיצות אקסטרים, גולשי סקייטבורד, טרקטורונאים, גולשי סקי וסנובורד ועוד, אבל למעשה מצלמות האקסטרים נותנות מענה להרבה מצבים אחרים.
נולדה לכם תינוקת, מזל טוב, רוצים לצלם אותה כול הזמן וכול דבר חדש שהיא עושה, הרכיבו מצלמת אקסטרים עם רצועת ראש והידיים יישארו פנויות לטפל בתינוקת.

מצלמת גופרו על רצועת ראש.

נסעתם עם הילדים לחופשה, הכול כלול, הם עכשיו בבריכה ואתם, ללא חשש, מצלמים אותם מתוך ומחוץ לבריכה עם מוט סלפי שמחובר למארז הצלילה של מצלמת האקסטרים.
רוצים לראות את העולם מנקודת מבטו של הכלב שלכם?
חברו מצלמת אקסטרים לרצועה לכלב שבנויה במיוחד עם חיבורים למצלמות אקסטרים ותוכלו לראות כיצד אתם נראים בעיניו.
רוב המצלמות יכולות לשמש כמצלמות רכב, הן דו שימושיות ובעלות עדשה רחבה מרוב מצלמות הרכב, אבל אם זה תפקידן היחיד, ניתן למצוא מצלמות רכב, בלבד, במחירים נמוכים יותר.
מה שמאפשר את שלל הביצועים של מצלמות האקסטרים הוא מארז הצלילה, אליו מכניסים את מצלמות האקסטרים בכדי לשמור עליהן מפני מים ואבק, למארז הצלילה ניתן לחבר שלל אביזרים שמאפשרים זוויות צילום שונות ומשונות גם בחיי היום יום.
ישנן מצלמות, כמו המצלמה Sj6 Legend תוצרת SJCAM, שיש להן תבריג שניתן לחבר באמצעותו את האביזרים למצלמות אקסטרים, ללא מארז אטום.

מצלמת אקסטרים SJ6 Legend תוצרת SJCAM

חיבור ישיר למצלמת האקסטרים מיועד בעיקר לצילום באזורים נקיים ויבשים.
כך ניתן להקליט טוב יותר במיקרופון הפנימי או לחבר מיקרופון חיצוני למצלמת אקסטרים ולהקליט וידאו מדליק במועדון ריקודים, או לחבר את מצלמת האקסטרים ישירות למקור מתח חיצוני כמו מטען נייד להארכת זמן הצילום ללא מגבלות.
מצלמת אקסטרים היא פתרון פשוט ולא יקר, לשמור את הזיכרונות מהרגעים היפים של החיים ולשתף את המשפחה והחברים במה שאתם רואים גם אם אינכם עוסקים בספורט אקסטרים.

מוצרי אקסטרים בלתי רגילים – אצלנו, בג'יפר, תמצאו בדיוק את מה שאתם מחפשים!
מחפשים אביזרים שלא מצאתם במקום אחר? ג'יפר מצלמות אקסטרים ואביזרים היא החנות עם מבחר האביזרים הגדול ביותר בארץ.
רוצים לשמוע עוד על המוצרים שלנו ? התקשרו אלינו, לטלפון 054-7674874
 
x

#{title}

#{text}

#{price}