מצלמת אקסטרים לקסדה

מצלמת אקסטרים לקסדה נועדה לאפשר לנו לצלם תמונות איכותיות בזמן גלישה (סקי או בים) רכיבה על אופניים ופעולות נוספות שאינן מאפשרות לנו להשתמש במצלמה רגילה הנישאת ביד. מצלמת האקסטרים sj4000 wifi מחוברת לקסדה והפעלתה אוטומטית במקום ידנית, בהתאם לתוכנית שבחרנו. טיולי אקסטרים נערכים בשלג או בהרים קשים לטיפוס וכל אחד היה מעוניין במזכרת מאירוע זה. מצלמות אקסטרים מאפשרות כאמור צילום תוך כדי תנועה ואצלנו בג'יפר נשמח לספק לכם מצלמות מתקדמות שהן המילה האחרונה מבחינה טכנולוגית ומציעות מגוון אפשרויות לצילום תמונות איכותיות. מצלמה זו קטנה איכותית ועמידה מול מים והמטרה שלנו היא זווית צילום מקסימלית וקצב הפקת תמונות גבוה ככל האפשר. במצלמות אפשר לצלם סרטונים וגם לצפות בסרטוני אקסטרים וכן להוריד אותם לטלפון הנייד.

מהם השיקולים בבחירת מצלמות

בחירת מצלמת אקסטרים אינה החלטה פשוטה אלא מחייבת ידע מוקדם לגבי הדרישות שלנו, ויש לעמוד בתקציב שהגדרנו מראש. מלמות איכותיות במיוחד אינן זולות כלל. חשוב לזכור שבמצלמת אקסטרים יש כרטיס זיכרון. כמו כן, עלינו לברר אם יש תושבות מתאימות לקסדת האופניים שלנו ותושבות נוספות קמורות וקעורות, שניתן לחבר לאביזרי סקי וצלילה.
 פרמטרים חשובים אחרים שעלינו לתת עליהם את הדעת הם גודל המסך, איכות החיישנים, רזולוציות התמונה, גודל כרטיס הצילום, תמיכה ב WIFI  ובשפות זרות, וכמובן שבלי ספר הוראות מפורט אין לרכוש מצלמה כזו. ב"ג'יפר" תמצאו מצלמות אקסטרים לכל מטרה. לא משנה מה אתם מעוניינים לצלם- אנחנו נכנסים לתמונה ומאפשרים לכם לרכוש את המצלמות האיכותיות ביותר.

מיקום אופטימלי של המצלמה

אחת השאלות המרכזיות היא להיכן לחבר את המצלמה כאשר הקסדה אינה המיקום האפשרי היחיד. חיבור של המצלמה לחזה מאפשר גמישות כאשר אנו באים לכוון את העדשה ומאפשרת לנו לשלוט היטב בכיוון ובזוויות. פעולה זו חסינה מזעזועים ורעידות והיא מבטיחה סרטון נקי ומקצועי.צילום כזה מכניס לסרטון גם את הידיים שלנו. חיבור לשורש כף היד יכניס את המצלמה לעמדה דומה לזו של שעון יד ויאפשר צילום ללא הפרעה. חיבור כזה מתאים במיוחד בזמן צלילה אבל לא רק. חשוב לנקות את האיזור אליו מתחברת המצלמה כדי למנוע כל פגיעה באיכות הצילום. אפשרות נוספת היא חיבור המצלמה לקצה הגלשן כדי לצלם סרטון גלישה איכותי, כאן יש להיזהר מחיבור לקוי שיוביל לכך שהמצלמה תעוף מהר מקצה הגלשן ותאבד בים. כאן נכנסים לתמונה כבלי אבטחה וחובה לברר שהם עומדים בדרישות המקצועיות הגבוהות ביותר. אחרי שהבנו את כל התהליך אפשר להתחיל במלאכה, להרכיב, לצאת לשטח, לחזות בתוצאות, ואז להסיק מסקנות ולעשות התאמות כדי לעשות אופטימיזציה ולשפר כל העת את התוצרים הסופיים, כדי שיוכלו לשמש אותנו עכשיו ובעתיד, ובכל פעם שנצפה בהם יעלה על פנינו חיוך נוסטלגי.
 

פסקול לסרטוני אקסטרים

פסקול מתאים הוא חלק בלתי נפרד מסרטוני אקסטרים שצילמנו במהלך הטיול שלנו. כדי להתאים פסקול להתרחשויות המצולמות נצטרך למצוא קטעים במקצב הנכון אשר מתאימים לאווירה, ולא לבחור אוטומטית בשירים או קטעים המועדפים עלינו. מקובל להניח שקטע שקט יוצמד לסרטון שמתאר התרחשות איטית וקטע רועש יוצמד לסרטון המתאר סרטוני "אקשן" אבל לא חייבים לקבל החלטות לפי ההנחה הזו אלא בהתאם לסגנון האישי שלנו ןלהעדפותינו.
הצמדת פסקול מוכר ונדוש כנראה לא תשרת אתכם אלא תגרום לצופה להרגיש שמזלזלים בו. חשוב לזכור לתת קרדיט ליוצר המוזיקה כדי להימנע מתביעות על זכויות יוצרים. לעתים אפשר פשוט לבחור את הקטע ולהוסיף לו את התמונות המתאימות במקום לבצע פעולה הפוכה.
 
 מצלמת אקסטרים לקסדה
 
 

x

#{title}

#{text}

#{price}