מצלמות אקסטרים בנסיעה באופניים להעשרת החוויה ולהעצמתה

 תיעוד והנצחה הם חלק בלתי נפרד מההוויה הישראלית שבה הרצון להיראות ולהתפרסם ולזכות במספר רק של לייקים ושיתופים מהווה מניע, מנוע ומנוף רב עצמה לפעילות האנושית של רבים וטובים. התיעוד, אשר מתמצה באופן תמציתי ומובהק בתמונות "סלפי" מקביל לתופעה אחרת הרווחת במקומותינו- ריבוי הרוכבים על אופניים המשלבים ברכיבתם פעילות ספורטיבית עם אהבת טבע ונופים. מצלמות אקסטרים מהוות חלק בלתי נפרד מהווייתם ומחווייתם של רוכבים רבים, אשר התמונות שלהם מעידות וממחישות יותר מכל עדות מילולית על עצמת החוויה.
היתרון במצלמות אקסטרים הוא היכולת להפעילן תוך כדי תנועה, גם בתוואי שטח קשים, תוך תנועה מתמדת, בהעדר קרקע יציבה. כיום אין צורך להמתין עד לשובם של הרוכבים לביתם; רבים מהם מעלים תמונות וסרטונים ממנה בעיצומה. בזמן אמת.

מצלמות אקסטרים איכותיות

רוכבי אופניים מושבעים רוכבים בכל מזג אוויר, לרבות בחום ובקור וגשם קיצוניים. חוסנה של המצלמה ועמידותה מהווים תנאי הכרחי לבחירה ולשימוש בה. דרישות הרוכבים וציפיותיהם מכתיבים להם את הדרישה והביקוש למצלמות הטובות והמשוכללות ביותר- למצלמות שאנחנו מציעים ומספקים.

מדוע כדאי לקנות מצלמות אקסטרים אצלנו?

  1. כי אצלנו מוצע ללקוחות מגוון מצלמות משוכללות ואיכותיות במחירים אטרקטיביים.
  2. כי אנחנו מאפשרים לרכוש את המצלמות גם בחנות הווירטואלית- תהליך שחוסך לכם זמן וכסף.
  3. כי המצלמות שלנו הן של מותגים רבי מוניטין בתחום.
  4. כי אנחנו נותנים שנה שלמה של אחריות.
  5. כי שירותי המעבדה הטובים ביותר בארץ זמינים עבורכם אצלנו בכל עת.
  6. כי  המצלמה שתזמינו תגיע אליכם בתוך שלושה ימי עסקים בלבד.
  7. כי המצלמות שאנחנו מספקים מצוידות באישורים ממשרד התקשורת המהווים ערובה לתקני שידור.
  8. כי אתם לא נדרשים לשלם על פערי תיווך היות שהמצלמות מגיעות אליכם ישר מהיבואן.

מיצוי מרבי של הציוד והאביזרים הנלווים

מצלמות האקסטרים שלנו ילוו אתכם לכל מקום- בים, באוויר וביבשה, בטיול אופניים בחול ובכלל בכל המסלולים, לרבות האתגריים והמסוכנים שבהם. הודות להם תוכלו לתעד את הצלילות שלכם, את כל ענפי הספורט הימי לסוגיו. על מנת להפיק ולמצות את מלוא הפוטנציאל ממצלמות האקסטרים המשוכללים תוכלו לרכוש אצלנו חצובות, כרטיסי זיכרון שיאפשרו שטח אחסון גדול יותר, מזוודות ייעודיות ותיקי נשיאה רכים ומרופדים לשמירת המצלמות היקרות, מוטות מגן, חגורות נשיאה שונות, סוללות איכותיות עמידות בפני נזקי מזג אוויר קיצוני ועוד.
 על מנת ליהנות מצילומים איכותיים שיאפשרו לכם לתעד את מסעותיכם, עם אופניים ובלעדיהם, אתם מוזמנים לקבל ייעוץ מקצועי שיסייע לכם ולנו להתאים עבורכם, לאחר הגדרה ואפיון מדויקים ככל שניתן של הצרכים והרצונות, המטרות והציפיות, את המצלמה המתאימה לכם ביותר.

 המצלמה כבת לוויה נאמנה

זה מכבר הפכו המצלמות לחלק בלתי נפרד מציודם של רוכבים מאומנים ומיומנים, אשר הצילום הוא מרכיב מהותי בחוויית הרכיבה. על מנת לאתר מושאי צילום אטרקטיביים ושכיות חמדה בנוף הרוכבים, אשר בלאו הכי נדרשים לזהירות מרבית, רוכבים כשהם ערניים ודרוכים לזהות על משהו הנקרה על דרכם- חי או דומם, על הארץ, באוויר, בשמים.
אין ספק שככל שהמצלמה איכותית יותר וניתן להשיג באמצעותה אפקטים מרהיבים, כך גפ התוצאות המצופות. חברתנו שמחה וגאה להציע לכם את המצלמות שישדרגו את רכיבת השטח שלכם, יעשירו ויעצימו אותה ויהפכו אותה לחוויה מכוננת עם עדות חזותית מרשימה ומרגשת.
על מנת לוודא כי אתם יודעים להפעיל את המצלמה כנדרש אתם מוזמנים לפנות אלינו ולקבל את כל המידע הדרוש. נשמח להעניק לכם עצות וטיפים וכמובן- הצעת מחיר מסודרת לרכישת מצלמת אקסטרים חדשה ומשובחת. 

מצלמת אקסטרים אופניים

x

#{title}

#{text}

#{price}