כל הסיבות מדוע מצלמת SJ4000 WI-FI היא מצלמת אקסטרים מרגשת

מהי מצלמת SJ4000 WI-FI? מהם היתרונות שלה על פני מצלמות שטח אחרות? מדוע המצלמה מצטיינת במיוחד בצילומי טבע ונופים פתוחים ורב גוניים? מהו סוג הזיכרון שמתאים לעבודה עמה? באלו רזולוציות ניתן לצלם בה? מה ניתן לומר על נתוני צריכת האנרגיה שלה ומדוע הם יהיו עדיפים, בדרך כלל, על פני אלו המצויים במצלמה אחרת? ובכלל, מה הופך את ה- SJ4000 WI-FI למצלמה כה מרגשת?


מצלמת SJ4000 WI-FI של מותג SJCAM היא מצלמה עם חיבור לוויפי לטלפון הסלולרי! זוהי מצלמת אקסטרים לצילום בשטח, כולל צילום של צוללנים מתחת למים. מארז הצלילה שלה מאפשר לצלול לעומק של 30 מ'. בנוסף, משמשת המצלמה לצילומי שטח שחלקם ללא מגע יד, כפי שתוכלו להיווכח בהמשך. המצלמה מפיקה תמונות סטילס וסרטוני וידאו מסוגים שונים, ובגדלים מגוונים.

יתרונות מצלמת SJ4000 WI-FI על מצלמות שטח אחרות


SJ4000 WI-FI
מאפשרת לצלם סרטונים ולהפיק תמונות איכותיות ברזולוציות מגוונות, החל מגודל סימטרי ועד ל- HD עם ממד אופקי רחב. בנוסף, היא מגיעה עם סט רחב של תושבות ומחברים המתאימים לכל סוגי החצובות, ואף למצבים בהם אנו נמצאים בתנועה ללא עזרת היד. מסך ה- LCD של המצלמה – רחב במיוחד, בגודל 1.5" אינץ' מה שמאפשר צפייה איכותית בתמונה או בסרטון לפני הפקתם בפועל.

המצלמה מצטיינת במיוחד בצילומי טבע ונופים פתוחים


על פי רוב, מצלמות דיגיטליות מגיעות עם חיישן CCD – אשר מיטיב עם צילומי צל וצבעים חמים או כהים. מצלמה זו היא מבין הבודדות שיש לה חיישן CMOS, ועוד מדגם NTK96650 + AR0330 DSP היוקרתי, מה שאומר שהדגש הוא דווקא על הצבעים הבהירים: במקום הפיכתם לכהים הם נשארים כמו שהם ואפילו מודגשים ברמת בהירותם. בנוסף, אם הידיים שלכם תפוסות עקב רכיבה על אופניים, ניתן להשתמש בתושבת חיבור המצלמה לאופניים ולצלם בזמן אמת כשידכם לא אוחזת כלל במצלמה.

מצלמת SJ4000 WI-FI מחייבת רכישת זיכרון בנפרד

 

המצלמה לא מגיעה עם כרטיס זיכרון, אך בלעדיו לא ניתן לצלם. סוג כרטיס הזיכרון הנדרש  Class10לכתיבה כלומר קליטת התמונות והסרטונים הוא . ניתן לרכוש אצלנו ב- Jeeper כרטיס מצוין תוצרת סמסונג בנפח 32GB במחיר מבצע .
היתרון בעבודה עם זיכרון מהיר: הפקת תמונות מהירה, קליטת תמונות מהירה ויעילה למחשב, טאבלט או כל אביזר אחר בעל חיבור USB.

 

רזולוציות אפשריות לצילום עם SJ4000 WI-FI

 

נתון זה מהווה את הדובדבן שבקצפת עולם הצילום. מצלמת SJ4000 WI-FI מאפשרת מגוון רחב מאד של רזולוציות להפקת סרטונים ותמונות כאחד. ניתן לצלם ב- 480p, 1.3m (1280x960) 2MHD(1080),12MP, 10MP, 8MP, 5MP, 3MP. המשמעות היא שניתן להגדיל ולהקטין את הסרטונים והתמונות שלכם מבלי לאבד מידע-תמונה: ביצוע תקריבים לרוב התמונות שתפיקו יציג את האובייקט ולא יטשטש אותו.

נתוני צריכת אנרגיה שנדיר למצוא במצלמות אחרות

הסוללה – מסופקת במארז המצלמה, והיא מספקת 900mAH. ניתן לצלם ברזולוציה הגדולה ביותר במצלמה, 2MHD (1080) למשך 70 דקות אם ה- WI-FI כבוי. הטעינה היא 5V 1A.

מדוע מומלץ לקנות את המצלמה מאתנו?

אצלנו ב- Jeeper תוכלו לקבל הדרכה מלאה לשימוש במצלמה, הכרה מקרוב של כל הפונקציות שלה, ובנוסף תזכו למחירים נוחים מאד במוצרים הנלווים שתבקשו לקנות. כרטיסי זיכרון למצלמה במחירים מפנקים, ובנוסף – ציוד צילום נלווה קבוע כמו חצובות ומעמדי-מצלמה, כולל מוטות סלפי ייעודיים עבורה. המסקנה היא, אפוא, כי ב- Jeeper לא תצטרכו לשמוע שהקנייה לא הסתיימה, ותצטרכו למצוא Vendor נפרד ממנו תצטרכו לקנות מוצר נלווה מסוים או מעמד-מצלמה אחר. קניית מצלמה אצלנו היא קנייה סופית בהחלט!
למידע מלא ומפורט על מצלמת SJ4000 WI-FI עיינו בדף זה או צרו עמנו קשר!
x

#{title}

#{text}

#{price}